AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Statystyki zawodników - Piłkarska Liga MOS Orlik Oldboys 2023

RankZawodnikDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
1Radosław MrózAntałex3616122213700
2Damian PiórkowskiCieśla Dach2314120211400
3Leszek PiekarskiCieśla Dach1814120210300
4Dawid ŁukomskiAntałex1716122210100
5Daniel HeinichAntałex131612227000
6Tomasz PierzyńskiDarko Art-Met10169168000
7Rafał ŁasaSąsiedzi Sipiory8166464000
8Paweł StałowskiSąsiedzi Sipiory8166464020
9Mariusz GuścioraDarko Art-Met8169167000
10Maciej PrzybyłRycerze z Jadownik81632116200
11Tomasz SzpechcińskiChomętowo7165294200
12Piotr CieślakCieśla Dach71412026000
13Sławomir KatafiaszSami Swoi7165296000
14Maciej KsiążkiewiczCieśla Dach71412026200
15Tomasz CieślakArt Druk7136434200
16Dariusz TomczykArt Druk7146447000
17Paweł CzelińskiSąsiedzi Sipiory6166465100
18Andrzej AdamskiArt Druk6146443000
19Karol StachowiakDarko Art-Met6169165010
20Mariusz ŁasutBombardierzy5156183000
21Paweł JarmużChomętowo5169164000
22Rafał HeftowiczSąsiedzi Sipiory5166465100
23Jakub SłowikSami Swoi5165294000
24Marek GwitDarko Art-Met5169164010
25Paweł MężydłoFC Białożewin5156184000
26Łukasz CieślaDarko Art-Met5169165110
27Miron PrzybyłowiczDarko Art-Met51412025000
28Bartosz PacholskiAntałex586115100
29Krystian KędzioraAntałex51612225000
30Grzegorz DorabiałaSoł. Słębowo4156184000
31Eligiusz ŚwitalskiSąsiedzi Sipiory4166463000
32Krzysztof StyzaSoł. Słębowo4156183000
33Sebastian SudakBudowlani41520134000
34Wojciech BetynaMaja Trans Sped41632113000
35Adam ŚwitałaDarko Art-Met4169163000
36Andrzej LisieckiBombardierzy4156183100
37Julian ZagnińskiRycerze z Jadownik41520133100
38Marek PawłowskiSami Swoi3165293000
39Michał KitkowskiChomętowo31520133000
40Piotr KaźmierczakSami Swoi3165292000
41Artur KończalSami Swoi3165292000
42Fabian WesołowskiSoł. Słębowo31520133000
43Łukasz BednarskiSąsiedzi Sipiory3146443000
44Arkadiusz PrzybylakChomętowo31632112000
45Dariusz SzczawińskiAntałex31612223000
46Robert StróżykSąsiedzi Sipiory2166462020
47Rafał BąkŚwiątkowo2165292000
48Jarosław BranickiSoł. Słębowo2165292100
49Adrian DrabikArt Druk2146442000
50Szymon MrówczyńskiCieśla Dach21412022000
51Roman NowaczykSami Swoi2165292000
52Michał SzpechcińskiSąsiedzi Sipiory2166462000
53Dawid MusiałCieśla Dach255002000
54Piotr MrówczyńskiArt Druk241212000
55Paweł WesołowskiArt Druk2146442010
56Adam ErlichDarko Art-Met2169162000
57Karol WabichCieśla Dach244002000
58Adam BorowskiBombardierzy2156182000
59Hubert KasprowiakDarko Art-Met2169162010
60Piotr RatajczakChomętowo11520131000
61Grzegorz ZimnyCieśla Dach1125071000
62Mirosław NajzerMaja Trans Sped11632111000
63Paweł CzechowskiSami Swoi1165291000
64Karol MaciejewskiSoł. Słębowo151131000
65Eugeniusz MarczyńskiChomętowo11632111000
66Mariusz OchChomętowo120021000
67Maciej FolaronTrans-Żak1146441000
68Marcin PeplińskiChomętowo1156181000
69Jarosław SzkutnickiArt Druk173221010
70Bartosz ŁukomskiOld Boys Barcin11612221000
71Karol KurekFC Diabły150051000
72Leszek KranzAntałex11511221000
73Rafał MaciejewskiMaja Trans Sped01632110000
74Rafał WeszkaMaja Trans Sped01632110000
75Karol DelektaSami Swoi0165290000
76Sebastian DżażdżyńskiChomętowo01520130000
77Remigiusz NiespodzianySami Swoi0165290000
78Piotr PrzywaraCieśla Dach01412020000
79Arkadiusz TomaszewskiChomętowo01520130000
80Sławomir WawrzyńskiChomętowo01520130000
81Tomasz WitkowskiCieśla Dach01311020000
82Miłosz SłodkiewiczAuto Proch0156180000
83Karol KluczArt Druk084220000
84Mirosław PopiołekFC Diabły01612220000
85Roman KaczmarekOld Boys Barcin097110000
86Sławomir KapuścińskiMaja Trans Sped01632110000
87Mariusz ŚwitalskiChomętowo01520130000
88Jacek ŚwitalskiChomętowo01520130000
89Bartłomiej PejkaRycerze z Jadownik01520130000
90Tomasz CieluchCieśla Dach01412020000
91Piotr DrzewieckiCieśla Dach01632110000
92Marcin DupeczakArt Druk0146440020
93Ryszard PiechowiakMartina0146440000
94Dawid KolasaArt Druk010100000
95Krzysztof RybarkiewiczSami Swoi0165290000
96Damian ChałabiśDarko Art-Met000000000
97Michał PlewaArt Druk0146440000
98Damian RutkowskiSami Swoi041030001
99Dariusz BąbkaSąsiedzi Sipiory0166460000
100Marian DudekChomętowo01520130000
101Karol BereitChomętowo01412020000
102Artur BobrowskiSoł. Słębowo0156180010
103Sławomir ChrośniakRycerze z Jadownik0169160000
104Łukasz BąkDarko Art-Met0169160000
105Łukasz KrieselDarko Art-Met0169160000