AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Ostatni mecz

Zobacz mecz
LPH MOS OldboysHala 2023/2024

Hala SP2 Żnin

(18)
Old Boys Barcin
Cieśla Dach
3 - 6
Wynik
Krystian Kędziora - 1Leszek Kranz - 1Radosław Mróz - 1
Leszek Piekarski - 2Mateusz Poltaszewski - 3Piotr Cieślak - 1
Statystyki
0 Żółta kartka 0
0 Czerwona kartka 0

Kadra

Old Boys Barcin - skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Radosław Mróz3218121512300
Dawid Łukomski2318121513300
Krystian Kędziora121812157000
Leszek Kranz81812157020
Daniel Heinich71812154000
Bartosz Pacholski41812153010
Mirosław Popiołek21812151010
Roman Kaczmarek01812150000
Adam Strzeszak01812150000
Dariusz Szczawiński01812150000

Sezon po sezonie

Najbliższy mecz

Aktualny sezon

  • wkadrzemoeczowej
    18
    Mecze
  • Remisował
    1
    Remisy
  • Przegrywał
    5
    Porażki
  • 88
    Gole strzelone
  • 55
    Gole stracone

Forma

  • forma22
    Z P Z Z P
    Ostatnie 5 meczów

Wszystkie sezony