AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Statystyki zawodników – PL MOS Orlik 2025

RankZawodnikDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywał% meczów z golemGbG (gole na mecz)Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
1Damian PiórkowskiJKG Transport4121173176.191.95420
2Karol StachowiakJKG Transport3122173272.731.41330
3Hubert GłowskiMłodzi Gniewni3022134563.641.36410
4Mateusz WieseBudowlani2321144342.861.10300
5Kewin LebertHandlomix2218134172.221.22000
6Krzysztof KasprzykFC Diabły2120641050.001.05320
7Daniel JanusBudowlani1821144352.380.86110
8Mikołaj PodwysockiMłodzi Gniewni1722134554.550.77100
9Adam WesołekMłodzi Gniewni1717121447.061.00210
10Dominik KusiorMurczyn1719110847.370.89220
11Mikołaj MusiałMurczyn1719110842.110.89110
12Alan PierzyńskiFC Białożewin1720901150.000.85100
13Kamil SudakBudowlani1522154345.450.68000
14Łukasz KaczmarekŚwiątkowo132077630.000.65100
15Jakub SobczakŻnin Góra1321021938.100.62100
16Marcin PawlewskiMłodzi Gniewni1321124538.100.62210
17Mikołaj JerzakowskiWKS Wawrzynki1321114633.330.62020
18Filip WoszczyńskiŚwiątkowo121866638.890.67020
19Norbert DykasBudowlani1122154331.820.50100
20Jan CzerwińskiHandlomix1119144142.110.58000
21Piotr CieślakJKG Transport1021173138.100.48100
22Bartosz BraciszewskiFC Białożewin1020511445.000.50020
23Miron PrzybyłowiczJKG Transport1021173133.330.48010
24Maciej PieniążekWKS Wawrzynki920114540.000.45100
25Michał GawronŚwiątkowo92177738.100.43030
26Mikołaj KruczyńskiMłodzi Gniewni922134531.820.41000
27Jakub IskraOrły Dąbrówka917421147.060.53010
28Dominik ŁoboziakJKG Transport821173123.810.38000
29Mateusz NiedbalskiHandlomix818134122.220.44200
30Antoni GawronŚwiątkowo82077635.000.40000
31Radosław PytelHandlomix8972066.670.89000
32Marcin GrajekWKS Wawrzynki820114535.000.40010
33Eryk KowalikHandlomix720135225.000.35100
34Marcin KlockowskiBudowlani722154327.270.32000
35Paweł SzczekotBudowlani7521260.001.40100
36Michał FrąckowiakJKG Transport721173123.810.33210
37Gracjan WieseBudowlani621144323.810.29000
38Jakub BigoszewskiFC Diabły621641128.570.29010
39Kamil StaszewskiMłodzi Gniewni622134527.270.27020
40Kamil BąkowskiMłodzi Gniewni621124523.810.29000
41Hubert ŁatanikOrły Dąbrówka621421523.810.29000
42Marcin WydrzyńskiOrły Dąbrówka621421519.050.29010
43Bartosz KaźmierczakKRIS514111228.570.36000
44Jakub SzpekWKS Wawrzynki520114515.000.25100
45Wojciech WesołowskiHandlomix519144126.320.26010
46Marcel WieczorekHandlomix518134127.780.28000
47Jakub MieczkowskiŚwiątkowo52077625.000.25010
48Filip KulińskiFC Białożewin51011840.000.50000
49Patryk LeszczyńskiFC Białożewin421511514.290.19100
50Damian ChałabiśJKG Transport420163120.000.20000
51Patryk KonefałBudowlani4741257.140.57000
52Joachim GórnyWKS Wawrzynki420114520.000.20010
53Piotr ZielińskiKRIS414111221.430.29100
54Kamil OśkaBudowlani421144314.290.19000
55Piotr ŚwiderskiFC Diabły42164119.520.19100
56Patryk ŚredzińskiFC Diabły421641114.290.19130
57Wojciech DojaśMurczyn419110821.050.21010
58Jakub SiekierskiOrły Dąbrówka421421514.290.19000
59Kewin TomczykOrły Dąbrówka417421111.760.24110
60Janusz JudekBudowlani32114439.520.14000
61Bartosz SzyperskiŚwiątkowo32077615.000.15000
62Miłosz SzpechcińskiWKS Wawrzynki3842237.500.38000
63Dominik StanulaKRIS31111927.270.27000
64Dawid WoszczyńskiŚwiątkowo32077610.000.15010
65Bartosz BuzalskiWKS Wawrzynki320114515.000.15020
66Karol WabichCieśla Dach313102123.080.23000
67Hubert SokołowskiMłodzi Gniewni32213459.090.14000
68Remigiusz SmolarekHandlomix318134116.670.17000
69Dawid SobczykBudowlani32114439.520.14010
70Maksymilian KuśHandlomix318134116.670.17000
71Kacper RymerMłodzi Gniewni321104714.290.14010
72Arkadiusz ŁadaFC Diabły31023530.000.30000
73Mateusz PiątekWKS Wawrzynki3421175.000.75000
74Piotr KaźmierczakŚwiątkowo2207765.000.10000
75Mateusz KopterskiMurczyn219110810.530.11000
76Dominik HutekJKG Transport22117319.520.10000
77Błażej MazurkiewiczFC Diabły220641010.000.10000
78Rafał GwitBudowlani22114439.520.10000
79Paweł WesołowskiŚwiątkowo2217779.520.10010
80Tomasz GrygielŻnin Góra22102199.520.10000
81Marcin WidzińskiWKS Wawrzynki220114510.000.10020
82Krystian ZasowskiWKS Wawrzynki220114510.000.10030
83Klaudiusz SkibińskiWKS Wawrzynki220114510.000.10010
84Karol KurekFC Diabły22164119.520.10000
85Piotr GłowskiMłodzi Gniewni22112459.520.10020
86Piotr JanowskiMłodzi Gniewni22112454.760.10000
87Paweł KlockowskiKRIS214111214.290.14000
88Dominik MataczyńskiFC Białożewin22151159.520.10010
89Bartosz MarzecFC Białożewin22151159.520.10000
90Patryk TomaszkiewiczFC Diabły22164119.520.10010
91Krzysztof KonarskiMurczyn220110910.000.10000
92Paweł MarmurowiczOrły Dąbrówka22142159.520.10010
93Bartosz WolnyOrły Dąbrówka22142159.520.10000
94Jan ChełminiakŻnin Góra21902175.260.11000
95Edmund PolaczekŻnin Góra21201118.330.17000
96Kacper BartnikowskiŻnin Góra213001315.380.15000
97Piotr MarkowskiKsięstwo Podgórzyn2320133.330.67000
98Łukasz CieślaDarko Art-Met2981011.110.22000
99Daniel LewandowskiŚwiątkowo22077610.000.10010
100Wojciech GwitMurczyn21911085.260.11000
101Piotr PrzywaraCieśla Dach12117314.760.05000
102Mirosław PopiołekFC Diabły11954105.260.05000
103Marek GwitDarko Art-Met12011455.000.05000
104Paweł MężydłoFC Białożewin12151154.760.05000
105Andrzej AdamskiArt Druk1207765.000.05000
106Mateusz RomelKRIS11411127.140.07020
107Artur WawrzyńskiFC Diabły12164114.760.05010
108Jakub WoźniakFC Diabły1622216.670.17010
109Krystian SudakBudowlani12114434.760.05000
110Maciej KlockowskiKRIS11411127.140.07000
111Dominik MaroszekKRIS11411127.140.07000
112Kornel SzypowskiWKS Wawrzynki12011455.000.05000
113Wiktor KonopackiHandlomix11813415.560.06000
114Kacper KrygierŻnin Góra12102194.760.05010
115Przemysław KrygierMurczyn11911085.260.05000
116Jakub AugustyniakMłodzi Gniewni12112454.760.05010
117Adrian StefaniakBudowlani12114434.760.05000
118Dawid WilkMurczyn1148067.140.07000
119Adam KiszkaHandlomix11813415.560.06000
120Patryk BejmowiczHandlomix11813415.560.06010
121Jacek JuszczakFC Białożewin12151154.760.05020
122Łukasz FicFC Białożewin12151154.760.05000
123Franciszek SytekHandlomix1972011.110.11010
124Paweł LewandowskiFC Białożewin12151154.760.05000
125Krzysztof CzerwińskiHandlomix11914415.260.05000
126Norbert ŚliwińskiŻnin Góra12102194.760.05000
127Bartosz DobrzyńFC Białożewin12151154.760.05000
128Marcel KaczmarekKRIS12043135.000.05010
129Oktawian WilgórskiŻnin Góra12102194.760.05000
130Krystian KuźnikŻnin Góra12102194.760.05000
131Maciej DamazynOrły Dąbrówka12142154.760.05000
132Eryk BiałkowskiŻnin Góra110001010.000.10000
133Mikołaj WojciechowskiŻnin Góra110001010.000.10000
134Tomasz SzpechcińskiCieśla Dach000000.000.00000
135Michał KitkowskiFC Diabły000000.000.00000
136Rafał BąkŚwiątkowo0207760.000.00000
137Artur KończalŚwiątkowo0207760.000.00000
138Sławomir KatafiaszŚwiątkowo0207760.000.00000
139Roman NowaczykŚwiątkowo0207760.000.00000
140Dawid PawlaczykŚwiątkowo051130.000.00000
141Maciej WrzesińskiArt Druk000000.000.00000
142Kasjan RóżańskiOrły Dąbrówka0103160.000.00000
143Mateusz MikośWKS Wawrzynki02011450.000.00000
144Tomasz CieluchCieśla Dach02117310.000.00000
145Tomasz CieślakArt Druk000000.000.00000
146Maciej WiechaFC Białożewin02151150.000.00000
147Paweł BraciszewskiMłodzi Gniewni02112450.000.00001
148Łukasz KuśnierekKRIS01411120.000.00020
149Artur KilińskiWKS Wawrzynki02011450.000.00000
150Kacper SudakBudowlani02114430.000.00000
151Krzysztof KubiakMurczyn01911080.000.00000
152Dariusz TomczykArt Druk0207760.000.00000
153Michał PlewaArt Druk065100.000.00000
154Tobiasz KrancMłodzi Gniewni02112450.000.00000
155Marcin GrygielŻnin Góra02102190.000.00000
156Piotr ChmielewskiŻnin Góra01000100.000.00000
157Łukasz CieślakMurczyn01911080.000.00000
158Bartosz BauzaFC Białożewin02151150.000.00010
159Rafał KiełpińskiFC Białożewin02151150.000.00000
160Bartek BłażejewskiHandlomix01813410.000.00000
161Bartłomiej AleksandrowiczKRIS01411120.000.00000
162Dawid KończalMurczyn01911080.000.00001
163Marcin SobczykMurczyn01911080.000.00020
164Marcin LeśniewskiŻnin Góra02102190.000.00010
165Filip ZielińskiBudowlani010100.000.00000
166Damian JuszczakFC Białożewin02151150.000.00000
167Wiktor PiekarskiŻnin Góra02102190.000.00000
168Kacper ZyskŻnin Góra02102190.000.00000
169Miłosz PilchFC Diabły02164110.000.00000
170Adrian MacioszekFC Diabły02164110.000.00000
171Maciej ZagnińskiFC Diabły02164110.000.00000
172Gerard FlejterŻnin Góra02102190.000.00000
173Filip WoszczynkaŻnin Góra02102190.000.00000
174Szymon BrzykcyWKS Wawrzynki02011450.000.00000
175Bartłomiej PawłowskiFC Białożewin02151150.000.00011
176Patryk WiekieraOrły Dąbrówka02142150.000.00020
177Andrzej WiekieraOrły Dąbrówka02142150.000.00000
178Marcel MichalakOrły Dąbrówka02142150.000.00000
179Wiktor ŻyżaOrły Dąbrówka0121290.000.00000
180Hubert WodzińskiŻnin Góra01801170.000.00000
181Filip LewandowskiKRIS091170.000.00000
182Dawid NadolnyOrły Dąbrówka01742110.000.00000
183Patryk WydrzyńskiOrły Dąbrówka01742110.000.00000
184Robert KowalecOrły Dąbrówka01742110.000.00000
185Kacper CichońŻnin Góra01000100.000.00000
186Dominika ŁapińskaKRIS030030.000.00000
187Mikołaj NowakŻnin Góra060060.000.00000
188Arkadiusz ŚwitalskiWKS Wawrzynki02011450.000.00000
189Łukasz BąkDarko Art-Met000000.000.00000
190Jarosław PitułaBombardierzy000000.000.00000
191Krystian KędzioraAntałex000000.000.00000