AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Świątkowo – skład – LPH MOS 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Łukasz Kaczmarek25261826110
Michał Gawron17261826110
Daniel Stróżewski15261826030
Antoni Gawron13261826010
Daniel Lewandowski8261826010
Marcel Kaczmarek7261826110
Bartosz Szyperski6261826030
Paweł Wesołowski3261826000
Dawid Woszczyński3131021020
Jakub Mieczkowski3261826010
Dawid Jaźwiński3131021000
Filip Woszczyński2261826010
Rafał Bąk0261826001
Piotr Kaźmierczak0261826000
Mateusz Przybylski0261826000
Artur Krówczyński013805000
Radosław Weichert0261826000

Świątkowo – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Łukasz Kaczmarek13207766100
Filip Woszczyński12186667020
Michał Gawron9217778030
Antoni Gawron8207767000
Jakub Mieczkowski5207765010
Bartosz Szyperski3207763000
Dawid Woszczyński3207762010
Piotr Kaźmierczak2207761000
Paweł Wesołowski2217772010
Daniel Lewandowski2207762010
Rafał Bąk0207760000
Sławomir Katafiasz0207760000
Roman Nowaczyk0207760000
Marcel Kaczmarek093240000

Świątkowo - skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Arkadiusz Cichy195311000
Artur Krówczyński42485114000
Bartosz Szyperski1624851110100
Daniel Stróżewski32485113011
Dawid Włoszczyński11734101010
Gracjan Pałka275111000
Jakub Kaczmarek175111000
Jakub Srocki01734100000
Krzysztof Rybarkiewicz02485110000
Mateusz Przybylski02485110000
Mateusz Łuksztet12485111000
Michał Gawron72485116020
Patryk Charubin01734100000
Paweł Wesołowski275112000
Piotr Kaźmierczak62485115010
Rafał Bąk22485112020
Szczepan Nowaczyk01734100000
Tomasz Błaszczyk42485114020
Łukasz Kaczmarek3224851117210

LZS Świątkowo - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Antoni Gawron5102264000
Daniel Michalak02343160000
Dawid Woszczyński32343162030
Gracjan Pałka32343162010
Hubert Furmaniak102343164200
Jakub Mieczkowski4122282000
Jakub Szymański2112181001
Jarosław Szulc42343162120
Kornel Szypowski4112183000
Maksymilian Konarski12343161000
Mateusz Nowak3102262020
Mateusz Łuksztet22343162000
Norbert Wiciński02343160000
Oliwier Frątczak12343161000
Oskar Woźniak02343160000
Piotr Zieliński371242000
Szymon Lustig02343160000
Szymon Wiciński22343162000

Świątkowo - skład - Hala 22/23

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Bartosz Szyperski31811253000
Bartosz Zieliński01811250000
Daniel Stróżewski111811258000
Dawid Woszczyński31811253020
Kamil Juszczak111811257100
Krzysztof Rybarkiewicz01711150000
Mateusz Przybylski01811250000
Miłosz Maciejewski21811252000
Patryk Charubin121811256110
Patryk Kurowski386023000
Piotr Kaźmierczak41811254000
Rafał Broniarczyk01811250000
Rafał Bąk01811250010
Szczepan Nowaczyk11811251010
Tomasz Błaszczyk101811256210
Łukasz Kaczmarek141811258100

Świątkowo - skład - Hala 21/22

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywał"Strzelec Kolejki"ŻKCZ.K.
Adrian Świtała511515100
Bartosz Szyperski1220929100
Damian Paluszkiewicz019829000
Daniel Stróżewski13201000
Kamil Dobrzykowski1220929100
Krystian WIlk120929010
Krzysztof Rybarkiewicz016925000
Maciej Mataczyński420929000
Mateusz Przybylski020929000
Patryk Charubin220929000
Paweł Rezulak020929000
Piotr Kaźmierczak018918000
Rafał Bąk320929000
Szczepan Nowaczyk220929000
Tomasz Błaszczyk520929020
Łukasz Kaczmarek2120929410