AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3
Grzegorz Dorabiała
Krzysztof Styza
Miłosz Słodkiewicz
Adrian Świtała
Paweł Słodkiewicz
Jarosław Branicki
Michał Kaczmarek
Zbigniew Pituła
Michał Jarecki
Krzysztof Florczak
Marcin Kaczmarek
Norbert Grzelak
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game
Nationality
Polska
n/aGoals per game
n/aAssists per game

Sołectwo Słębowo – skład – LPH MOS Oldboys 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Grzegorz Dorabiała9162014000
Krzysztof Styza5171016000
Miłosz Słodkiewicz3151014010
Adrian Świtała3161015020
Paweł Słodkiewicz3161015010
Jarosław Branicki25005000
Michał Kaczmarek1151014000
Zbigniew Pituła0131012000
Michał Jarecki0151014010
Krzysztof Florczak0151014000
Marcin Kaczmarek0131012000
Norbert Grzelak0111010001

Sołectwo Słębowo - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Adam Bobrowski051040000
Artur Bobrowski01310120000
Fabian Wesołowski091080000
Grzegorz Dorabiała31210112010
Jarosław Branicki31210113000
Karol Maciejewski061050000
Paweł Ciszewski11210111000
Szymon Burzyński01210110000
Zbigniew Pituła01210110000

Sołectwo Słębowo - skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Grzegorz Dorabiała41811163000
Mariusz Łasut31811163000
Paweł Mężydło31811162000
Andrzej Lisiecki31811163000
Marcin Pepliński21811162000
Artur Bobrowski21811162000
Adrian Nowak21101102000
Artur Krówczyński181071000
Łukasz Chojnacki01811160020
Piotr Sławski01811160000

Sołectwo Słębowo - skład - Orlik 2023

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Mariusz Łasut5156183000
Paweł Mężydło5156184000
Grzegorz Dorabiała4156184000
Krzysztof Styza4156183000
Andrzej Lisiecki4156183100
Adam Borowski2156182000
Grzegorz Zimny1125071000
Marcin Pepliński1156181000
Miłosz Słodkiewicz0156180000
Damian Rutkowski041030001
Artur Bobrowski0156180010

Sołectwo Słębowo – skład – Hala 22/23

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Andrzej Lisiecki121810177200
Mariusz Łasut31810173000
Jarosław Pituła31810173000
Paweł Mężydło21810172000
Marcin Pepliński21810172000
Grzegorz Zimny11100111000
Grzegorz Dorabiała11810171000
Adam Borowski11810171000
Zbigniew Pituła01810170000
Miłosz Słodkiewicz01300130010
Łukasz Chojnacki01810170000
Tomasz Zelek01300130000
Michał Nowak01600160000
Piotr Sławski01810170010

Sołectwo Słębowo - skład - Orlik 2022

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Andrzej Lisiecki715201300
Grzegorz Dorabiała515201300
Grzegorz Zimny414201200
Jarosław Pituła415201300
Mariusz Łasut21120900
Miłosz Słodkiewicz214201200
Marcin Pepliński215201300
Zbigniew Pituła115201300
Błażej Komassa014201200
Łukasz Chojnacki01010900
Łukasz Musiał014201200
Adam Borowski013201100
Piotr Sławski015201300

Sołectwo Słębowo - skład - Hala 21/21

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywał"Strzelec Kolejki"ŻKCZ.K.
Łukasz Szeląg4131012000
Andrzej Lisiecki46105000
Grzegorz Dorabiała3211020000
Zbigniew Pituła3211020000
Marcin Wojciechowski3151014000
Miłosz Słodkiewicz2181017000
Adam Borowski2201019000
Paweł Mężydło1211020000
Łukasz Chojnacki0151014010
Tomasz Bondyra0171016000
Rafał Kurczewski0181017000
Sławomir Mierzejewski0211020000
Radosław Różewski0181017000
Tomasz Antczak0171016000
Marcin Pepliński0111010010
Krzysztof Dorabiała04103000
Marek Janaszak0111010000
Piotr Sławski0211020000

Sołectwo Słębowo - skład - Orlik 2021

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Mariusz Łasut1013211000
Grzegorz Zimny613211000
Grzegorz Dorabiała413211000
Jarosław Branicki313211000
Błażej Komassa213211000
Jarosław Pituła113211000
Zbigniew Pituła013211000

Sołectwo Słębowo - skład - Hala 20/21

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Jarosław Branicki8950400
Błażej Komassa5950400
Mariusz Łasut4950400
Grzegorz Zimny3950400
Paweł Mężydło1950400
Tomasz Hemmerling1950400
Tomasz Zelek1950400
Zbigniew Pituła0950400
Witold Pawłowski0100100
Magdalena Pituła0950400
Piotr Sławski0950400
Jarosław Pituła0730400

Sołectwo Słębowo - skład - Hala 19/20

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Błażej Komassa1519811010
Grzegorz Zimny819811000
Jarosław Branicki719811000
Paweł Mężydło519811000
Mariusz Łasut419811000
Tomasz Hemmerling219811000
Piotr Sławski219811000
Jarosław Pituła219811000
Zbigniew Pituła019811000
Witold Pawłowski019811020
Mateusz Ciszewski019811000

Sołectwo Słębowo - skład - Hala 18/19

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Mariusz Łasut1318113400
Grzegorz Zimny1318113410
Jarosław Branicki1018113420
Błażej Komassa1018113410
Robert Szypowski618113410
Roman Nowaczyk518113400
Piotr Sławski518113400
Jarosław Pituła518113400
Stanisław Żarnowski118113400
Zbigniew Pituła018113400
Tomasz Hemmerling018113400
Witold Pawłowski018113410