AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

JKG Transport – skład – LPH MOS 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Damian Piórkowski24251627110
Karol Stachowiak23241527250
Janusz Judek2014824000
Jakub Bagrowski11241527030
Piotr Cieślak9241527100
Łukasz Cieśla8251627020
Miron Przybyłowicz7251627010
Michał Frąckowiak6241527000
Dominik Hutek5241527040
Piotr Przywara3241527011
Tomasz Cieślak3241527010
Damian Chałabiś1241527010
Michał Plewa0241527000
Adrian Stypczyński0241527000
Łukasz Bąk0241527000

JKG Transport – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Damian Piórkowski4121173116420
Karol Stachowiak3122173216330
Piotr Cieślak102117318100
Miron Przybyłowicz102117317010
Michał Frąckowiak72117315210
Damian Chałabiś42016314000
Dominik Hutek22117312000
Łukasz Cieśla298101000
Piotr Przywara12117311000
Tomasz Cieluch02117310000
Michał Plewa065100000

JKG Transport - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Damian Chałabiś92216158010
Damian Piórkowski2922161512320
Dominik Hutek92216157000
Kamil Krysiński22216152020
Karol Stachowiak1922161511210
Mateusz Mikoś72216155000
Michał Frąckowiak72216154000
Piotr Cieślak72216156000
Piotr Drzewiecki02216150000
Piotr Przywara02216150000
Tomasz Cieluch02216150000
Tomasz Cieślak32216153010
Łukasz Bąk32216153000
Łukasz Cieśla12216151010