AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Cieśla Dach – skład – LPH MOS Oldboys 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowej"Strzelec Kolejki"Mecz z golemHat-trickGbG (gole na mecz)
Leszek Piekarski301841431.67
Damian Piórkowski12170620.71
Piotr Cieślak10171600.59
Tomasz Ejankowski8171410.47
Maciej Książkiewicz7170600.41
Mateusz Poltaszewski7171510.41
Grzegorz Zimny6170500.35
Dominik Hutek2170200.12
Szymon Mrówczyński1180100.06
Piotr Przywara1180100.06
Piotr Drzewiecki0170000.00
Karol Wabich0170000.00

Cieśla Dach – skład – Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Leszek Piekarski1714100410310
Damian Piórkowski91410046200
Piotr Cieślak61410046000
Grzegorz Zimny61410045100
Karol Wabich41410044010
Tomasz Szpechciński31410042120
Maciej Książkiewicz11410041000
Dominik Hutek1139041001
Szymon Mrówczyński01410040000
Piotr Przywara01410040000
Tomasz Cieluch01410040000

Cieśla Dach - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Leszek Piekarski22131120310110
Damian Piórkowski1513112026200
Piotr Cieślak513112005000
Grzegorz Zimny413112002000
Szymon Mrówczyński413112003000
Maciej Książkiewicz413112004010
Karol Wabich413112004000
Dominik Hutek313112002000
Piotr Przywara013112000000
Dawid Musiał013112000000
Tomasz Cieluch013112000000
Piotr Drzewiecki0981000000
Mateusz Poltaszewski013112000100

Cieśla Dach- skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Leszek Piekarski3018131412310
Damian Piórkowski1818131410100
Piotr Cieślak71813147000
Maciej Książkiewicz71813144000
Miron Przybyłowicz61813145000
Szymon Mrówczyński51813145000
Mateusz Poltaszewski432012000
Dawid Musiał31813143000
Piotr Przywara21813142000
Dominik Hutek21813142000
Krzysztof Styza000000000
Tomasz Cieluch01813140000
Karol Bereit01813140000
Karol Wabich01813140000

Cieśla Dach - skład - Orlik 2023

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Damian Piórkowski2314120211400
Leszek Piekarski1814120210300
Piotr Cieślak71412026000
Maciej Książkiewicz71412026200
Miron Przybyłowicz51412025000
Szymon Mrówczyński21412022000
Dawid Musiał255002000
Karol Wabich244002000
Piotr Przywara01412020000
Tomasz Witkowski01311020000
Tomasz Cieluch01412020000
Karol Bereit01412020000

Cieśla Dach - skład - Orlik 2022

Cieśla Dach - skład

ZawodnikDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Damian PiórkowskiCieśla Dach1714112100
Krzysztof StyzaCieśla Dach114112100
Leszek PiekarskiCieśla Dach2814112100
Maciej MazurCieśla Dach214112100
Miron PrzybyłowiczCieśla Dach214112100
Piotr CieślakCieśla Dach914112100
Szymon MrówczyńskiCieśla Dach114112100

Cieśla Dach - skład - Hala 21/22

Cieśla Dach - skład - Hala 19/20