LPH MOS Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sami Swoi | 1 | 16 | 10 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 6.25 | 0.06 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 0 | 20 | 8 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 3 | 18 | 10 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 | 16.67 | 0.17 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 0 | 18 | 3 | 2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 2 | 22 | 8 | 3 | 11 | 0 | 1 | 0 | 4.55 | 0.09 | 0 | 1 | |
| Sami Swoi | 0 | 9 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 7 | 18 | 11 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0 | 38.89 | 0.39 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 4 | 18 | 14 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 16.67 | 0.22 | 1 | 0 | |
| Łącznie | - | 17 | 139 | 65 | 18 | 56 | 0 | 15 | 0 | 10.79 | 0.12 | 1 | 1 |
PL MOS Orlik Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sami Swoi | 0 | 14 | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 0 | 13 | 6 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 7 | 16 | 5 | 2 | 9 | 0 | 6 | 0 | 37.50 | 0.44 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 0 | 15 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 1 | 13 | 5 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 7.69 | 0.08 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 8 | 71 | 38 | 10 | 23 | 0 | 7 | 0 | 9.86 | 0.11 | 0 | 0 |
PL MOS Orlik
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Świątkowo | 0 | 20 | 7 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 0 | 20 | 7 | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
Puchar Ligi Halowej MOS Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sami Swoi | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 33.33 | 0.33 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 33.33 | 0.33 | 0 | 0 |
Pałucka Liga Mistrzów 1. liga
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kadex II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Podsumowanie
| Sezon | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hala 2025/2026 | 1 | 16 | 10 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 6.25 | 0.06 | 0 | 0 |
| Orlik 2025 | 0 | 34 | 18 | 7 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
| Hala 2024/2025 | 0 | 20 | 8 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
| Orlik 2024 | 0 | 13 | 6 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
| Hala 2023/2024 | 3 | 18 | 10 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 | 16.67 | 0.17 | 0 | 0 |
| Orlik 2023 | 7 | 16 | 5 | 2 | 9 | 0 | 6 | 0 | 37.50 | 0.44 | 0 | 0 |
| Hala 2022/2023 | 1 | 21 | 5 | 2 | 14 | 0 | 1 | 0 | 4.76 | 0.05 | 0 | 0 |
| Orlik 2022 | 0 | 15 | 11 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
| Hala 2021/2022 | 2 | 22 | 8 | 3 | 11 | 0 | 1 | 0 | 4.55 | 0.09 | 0 | 1 |
| Orlik 2021 | 1 | 13 | 5 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 7.69 | 0.08 | 0 | 0 |
| Hala 2020/2021 | 0 | 9 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
| Hala 2019/2020 | 7 | 18 | 11 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0 | 38.89 | 0.39 | 0 | 0 |
| Hala 2018/2019 | 4 | 18 | 14 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 16.67 | 0.22 | 1 | 0 |
| Hala 2013/2014 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hala 2001/2002 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Łącznie | 26 | 233 | 112 | 35 | 86 | 0 | 23 | 0 | 9.87 | 0.11 | 1 | 1 |
