AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Piotr Przywara

Piotr Przywara

Nationality
Polska
366razem
Mecze rozegrane
24razem
Bramki strzelone
0.07śr.
Średnia goli/mecz
23razem
Mecze ze strzelonym golem
0razem
Hat-tricki
0razem
Tytuły "Strzelca kolejki"
% wygranych meczów
64%
% zremisowanych meczów
11%
% przegranych meczów
25%
% meczów z żółtą kartką
0.82%
% meczów z czerwoną kartką
0.55%

LPH MOS

SezonDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
JKG Transport324152703012.500.1311
JKG Transport02416530000.000.0000
Martina02420220000.000.0000
Elbonet218123302011.110.1100
Elbonet02112630000.000.0000
Elbonet022000000.000.0000
Egan000000000000
Łącznie-51137718180504.420.0411

LPH MOS Oldboys

SezonDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
Cieśla Dach11814130105.560.0600
Cieśla Dach321142503014.290.1400
Cieśla Dach218131402011.110.1100
Maja Trans Sped11844100105.560.0600
Maja Trans Sped0124260000.000.0000
Maja Trans Sped094140000.000.0001
Maja Trans Sped21781802011.760.1210
Maja Trans Sped21872902011.110.1110
Maja Trans Sped000000000000
Łącznie-1113168144901109.290.0921

PL MOS Orlik Oldboys

SezonDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
Cieśla Dach01410040000.000.0000
Cieśla Dach01311200000.000.0000
Cieśla Dach01412020000.000.0000
Maja Trans Sped1136250107.690.0800
Łącznie-154394110105.880.0700

PL MOS Orlik

SezonDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
JKG Transport12117310104.760.0500
JKG Transport02216150000.000.0000
Łącznie-14333460102.330.0200

Puchar Ligi Halowej MOS Oldboys

SezonDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
Maja Trans Sped021010000.000.0000
Łącznie-021010000.000.0000

Podsumowanie

SezonGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
Hala 2025/2026442293100409.520.1011
Orlik 202513527350102.860.0300
Hala 2024/202534530780306.670.0700
Orlik 202403527350000.000.0000
Hala 2023/202424233360204.760.0500
Orlik 202301412020000.000.0000
Hala 2022/2023338177140307.890.0800
Orlik 202241481503021.430.2900
Hala 2021/2022242238110204.760.0500
Orlik 20211136250107.690.0800
Hala 2020/20210116140000.000.0001
Hala 2019/202021781802011.760.1210
Hala 2018/201921872902011.110.1110
Hala 2013/2014000000000000
Łącznie24366233419202306.280.0732