AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Młodzi Gniewni – skład – LPH MOS 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Hubert Głowski252512112230
Mikołaj Podwysocki212612113100
Marcin Pawlewski172411112061
Adam Wesołek102612113010
Piotr Janowski82612113010
Kamil Staszewski72612113020
Piotr Głowski52612113000
Mikołaj Kruczyński52612113010
Filip Słodkiewicz410316000
Dominik Maroszek02612113000
Hubert Sokołowski02612113000
Kamil Bąkowski02612113000

Młodzi Gniewni – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Hubert Głowski3022134514410
Mikołaj Podwysocki1722134512100
Marcin Pawlewski132112458210
Adam Wesołek12118126110
Mikołaj Kruczyński92213457000
Kamil Staszewski62213456020
Kamil Bąkowski62112455000
Hubert Sokołowski32213452000
Piotr Głowski22112452020
Piotr Janowski22112451000
Paweł Braciszewski02112450001

Młodzi Gniewni – skład – LPH MOS 24/25

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Hubert Głowski3426152916310
Mikołaj Podwysocki2226152913100
Marcin Pawlewski1926152913130
Mikołaj Kruczyński82615296000
Kamil Staszewski62615295011
Kamil Bąkowski62615296020
Piotr Głowski52615295000
Paweł Braciszewski12615291000
Hubert Sokołowski02615290000
Piotr Janowski02211290000

Młodzi Gniewni - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Hubert Głowski24231121010301
Hubert Sokołowski023112100000
Jakub Augustyniak223112102010
Kamil Bąkowski523112103110
Kamil Staszewski223112102010
Marcin Pawlewski623112105100
Mateusz Bąkowski223112102000
Mikołaj Kruczyński1023112107100
Mikołaj Podwysocki1123112108000
Paweł Nosko023112100000
Piotr Głowski623112106000
Tobiasz Kranc023112100001

Młodzi Gniewni - skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Aleksander Piwowarski02463150000
Hubert Głowski1924631513031
Hubert Sokołowski02463150001
Jakub Augustyniak12463151000
Kamil Bąkowski52463154010
Kamil Staszewski3114161010
Klaudiusz Kubera02463150000
Mikołaj Kruczyński82463158010
Mikołaj Podwysocki1824631511100
Piotr Głowski52463154020
Piotr Janowski42463154020