AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

FC Białożewin – skład – LPH MOS 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Filip Kuliński6142111110
Grzegorz Stasiak613418000
Jacek Juszczak5266218010
Bartosz Marzec5256217000
Bartosz Braciszewski4256217020
Bartosz Bauza4256217010
Miłosz Kranz4255218030
Bartosz Kaźmierczak3256217010
Bartosz Dobrzyń3256217000
Patryk Leszczyński2256217000
Paweł Mężydło2256217000
Bartosz Pawłowski2256217020
Maciej Wiecha0256217000
Arkadiusz Świtalski06312020

FC Białożewin – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Bartosz Braciszewski102051149020
Patryk Leszczyński42151153100
Dominik Mataczyński22151152010
Bartosz Marzec22151152000
Paweł Mężydło12151151000
Jacek Juszczak12151151020
Bartosz Dobrzyń12151151000
Maciej Wiecha02151150000
Bartosz Bauza02151150010
Rafał Kiełpiński02151150000
Damian Juszczak02151150000

FC Białożewin - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Artur Ciążyński22424181010
Bartosz Bauza12424181010
Bartosz Braciszewski62424186040
Bartosz Marzec61614115000
Bartosz Pawłowski181341020
Dominik Mataczyński32224163010
Franciszek Szafrański181341000
Hubert Milski32024143010
Jacek Juszczak02424180010
Kamil Wilk01824120000
Krzysztof Kwasek42424184010
Maciej Wiecha02424180000
Marcin Ciążyński32424183000
Rafał Kiełpiński02424180000
Łukasz Fic02424180000