AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Darko Art-Met – skład – LPH MOS Oldboys 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowej"Strzelec Kolejki"Mecz z golemHat-trickGbG (gole na mecz)
Karol Stachowiak261721331.53
Łukasz Cieśla9180800.50
Miron Przybyłowicz9181700.50
Marek Gwit6171400.35
Marcin Warkoczewski6120410.50
Damian Chałabiś4170300.24
Dawid Sobczyk4170400.24
Adam Świtała3180300.17
Tomasz Pierzyński3170300.18
Mariusz Guściora1160100.06
Arkadiusz Kwapich0170000.00
Łukasz Bąk0170000.00
Łukasz Kriesel0170000.00

Darko Art-Met – skład – Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Karol Stachowiak9146177220
Marek Gwit5146173200
Łukasz Cieśla5146175000
Tomasz Pierzyński5146174000
Damian Chałabiś4146174000
Miron Przybyłowicz4146173010
Maciej Przybył2146172000
Sławomir Chrośniak0146170000
Adam Świtała0146170000
Łukasz Bąk0146170000
Mariusz Guściora0146170000
Łukasz Kriesel0146170000

Darko Art-Met – skład – hala 24/25

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Karol Stachowiak1421152412120
Damian Chałabiś132014249230
Łukasz Cieśla1321152411050
Marek Gwit111913248110
Miron Przybyłowicz6127235000
Mariusz Guściora42115244000
Tomasz Pierzyński32115243000
Adam Świtała12115241000
Łukasz Bąk02115240000
Łukasz Kriesel02115240000

Darko Art-Met - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Adam Świtała2138322000
Julian Zagniński597114000
Karol Stachowiak11138326100
Maciej Krygier054010000
Maciej Przybył7138324000
Marek Gwit265012000
Mariusz Guściora3138322000
Michał Dworek0107120010
Sławomir Chrośniak0138320000
Tomasz Pierzyński10138326100
Łukasz Bąk0138320000
Łukasz Cieśla5138324000
Łukasz Kriesel0138320000

Darko Art-Met - skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Karol Stachowiak171854910110
Łukasz Cieśla7185496020
Tomasz Pierzyński7185497000
Mariusz Guściora6185494000
Wojciech Dziennik3185493020
Michał Dworek2185492010
Sławomir Chrośniak1185491000
Łukasz Bąk1185491000
Dariusz Janowiak062130000
Mateusz Okoniewski0185490010
Adam Świtała0185490000
Łukasz Kriesel0185490000

Darko Art-Met - skład - Orlik 2023

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Tomasz Pierzyński10169168000
Mariusz Guściora8169167000
Karol Stachowiak6169165010
Paweł Jarmuż5169164000
Marek Gwit5169164010
Łukasz Cieśla5169165110
Adam Świtała4169163000
Adam Erlich2169162000
Hubert Kasprowiak2169162010
Sławomir Chrośniak0169160000
Łukasz Bąk0169160000
Łukasz Kriesel0169160000

Darko Konstrukcje - skład - Hala 22/23

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Karol Stachowiak141810449100
Paweł Jarmuż121810449020
Łukasz Cieśla61810444100
Mariusz Guściora51810444000
Tomasz Pierzyński51810444000
Szymon Mrówczyński31810443000
Adam Świtała21810441010
Adam Erlich01810440000
Sławomir Chrośniak01810440000
Dariusz Polaszewski01810440000
Łukasz Bąk01810440000
Hubert Kasprowiak01810440000
Łukasz Kriesel01810440000

Darko Konstrukcje - skład - Hala 21/22

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywał"Strzelec Kolejki"ŻKCZ.K.
Karol Stachowiak11226412010
Paweł Jarmuż8226412000
Tomasz Pierzyński6226412010
Wojciech Dziennik3226412000
Mariusz Dudek3226412000
Dawid Książkiewicz2196211000
Adam Świtała2226412000
Łukasz Kriesel2205312010
Dariusz Polaszewski1226412020
Łukasz Bąk1206311000
Janusz Opaczewski0226412000
Dariusz Stypczyński0216411000
Sławomir Chrośniak0226412000

Darko Konstrukcje - skład - Orlik 2021

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Adam Świtała314111200
Dariusz Stypczyński1100100
Janusz Opaczewski214111200
Karol Stachowiak214111200
Paweł Jarmuż314111200
Łukasz Kriesel013111100

Darko Konstrukcje - skład - Hala 20/21

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Adam Świtała0911700
Dariusz Polaszewski0911700
Dariusz Stypczyński0000000
Grzegorz Dorabiała2701600
Janusz Opaczewski0911700
Karol Stachowiak1911720
Mariusz Dudek1911700
Michał Kitkowski2701600
Paweł Jarmuż5911710
Przemysław Kapłoński0911700
Sebastian Dżażdżyński0701600
Sławomir Chrośniak0711500
Łukasz Bąk0911700
Łukasz Kriesel0911700

Darko Konstrukcje - skład - Hala 19/20

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Adam Świtała516101500
Dariusz Polaszewski016101520
Dariusz Stypczyński416101500
Janusz Opaczewski116101500
Krzysztof Suplicki216101500
Mariusz Dudek216101500
Paweł Jarmuż916101500
Piotr Czerwiński016101501
Piotr Krakowiak016101500
Przemysław Kapłoński016101510
Sławomir Chrośniak116101500