AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Budowlani – skład – LPH MOS 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejMecz z golemHat-trickLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejki
Mateusz Wiese24261521
Kamil Sudak20251021
Daniel Janus18261300
Paweł Szczekot1225620
Norbert Dykas1025600
Patryk Kurowski812500
Antoni Pietrzak825511
Adrian Stefaniak825600
Marcin Klockowski626500
Patryk Konefał625310
Krzysztof Kasprzyk511400
Kacper Sudak325200
Krystian Sudak325200
Konrad Gałązka225200
Gracjan Wiese125100
Filip Zieliński125100
Sebastian Sudak025000

Budowlani – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Mateusz Wiese232114439300
Daniel Janus1821144311110
Kamil Sudak1522154310000
Norbert Dykas112215437100
Marcin Klockowski72215436000
Paweł Szczekot752123100
Gracjan Wiese62114435000
Patryk Konefał474124000
Krystian Sudak12114431000
Adrian Stefaniak12114431000
Kacper Sudak02114430000
Filip Zieliński010100000

Budowlani – skład – Hala 24/25

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Paweł Szczekot2025185212100
Antoni Pietrzak1924185112101
Mateusz Wiese1825185212030
Kamil Sudak112518529000
Kamil Ośka102518527000
Daniel Janus92518528010
Norbert Dykas42317424001
Kacper Sudak22518522010
Filip Zieliński2117311000
Daniel Kowalik02317420000
Sebastian Sudak02518520010
Krystian Sudak02518520000
Patryk Konefał01712320000
Przemysław Kurek01712320000
Kacper Świtalski01712320000
Sylwester Goździk01712320000

Budowlani - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Adrian Stefaniak212421218220
Mateusz Wiese182421219110
Kamil Sudak62421215021
Piotr Gwit51715114000
Paweł Łuczak42018112000
Daniel Janus41210113010
Sebastian Sudak41816112000
Norbert Dykas22421212000
Kacper Sudak12421211000
Krystian Sudak02421210020
Patryk Konefał02219210000

Budowlani - skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Antoni Pietrzak82414375100
Eryk Kowalik52414374020
Hubert Chareński1104151000
Jakub Szpek62414376000
Kacper Sudak12414371010
Kamil Sudak22414372020
Konrad Gałązka122414378200
Krystian Sudak12414371000
Maciej Konieczka12414371000
Mateusz Wiese1724143710130
Norbert Dykas32414373000
Patryk Konefał52414374020
Paweł Szczekot5125254000
Rafał Gwit21410222000
Sebastian Sudak12414371000
Sławomir Jankowski5129124000
Tomasz Szpechciński0129120000

Budowlani - skład - Hala 22/23

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Kacper Sudak2187291000
Kamil Sudak1187291000
Konrad Gałązka10187295100
Krystian Sudak0187290010
Maciej Konieczka2187292000
Mateusz Berka0187290000
Norbert Dykas11187299010
Norbert Jurkowski2187292000
Patryk Konefał8187296000
Paweł Szczekot7187295110
Piotr Gwit5187294000
Sebastian Sudak0187290000

Budowlani - skład - Orlik 2023

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Hubert Chareński154011000
Janusz Judek21211012000
Kacper Sudak01211010000
Kamil Sudak81211014000
Konrad Gałązka2412110111510
Krystian Sudak01211010000
Mateusz Wiese101211015100
Norbert Jurkowski31211011100
Patryk Konefał31211013000
Paweł Szczekot21211012000
Piotr Gwit31211012000
Rafał Gwit61211014000
Sebastian Sudak21211012000
Sławomir Jankowski21211011000
Tomasz Szpechciński000000000

Budowlani - skład - Orlik 2022

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Kacper Sudak01382300
Kamil Sudak01382300
Konrad Gałązka51382310
Krystian Sudak01382300
Marcin Grochowski0961200
Mateusz Berka01382300
Mateusz Wiese111282200
Norbert Dykas51382300
Norbert Jurkowski81382300
Patryk Kubiak01382300
Paweł Szczekot1851200
Sebastian Sudak31382300
Sławomir Jankowski31382300
Tomasz Szpechciński41382300
Tomasz Witkowski01382300

Budowlani - skład - Orlik 2021

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Konrad Gałązka21240800
Mateusz Berka31240800
Mateusz Wiese71240800
Patryk Kubiak71240800
Tomasz Szpechciński21240800
Tomasz Witkowski3630300