AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Auto Proch – skład – LPH MOS 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Jakub Szpek46251519420
Eryk Kowalik272615110110
Miłosz Szpechciński21221219231
Dominik Łoboziak15231517021
Hubert Chareński7251519000
Kamil Krysiński3251519020
Kamil Najkowski2241419030
Mateusz Bąkowski2251519000
Damian Paluszkiewicz114914000
Paweł Lewandowski12615110010
Jakub Jankowski110604000
Patryk Łoboziak0251519000
Miłosz Słodkiewicz0231508010
Filip Pietrzak0251519000
Michał Jarecki0251519000
Filip Słodkiewicz015915000

PROFROST Bydgoszcz - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Bartosz Kaźmierczak72165106010
Daniel Janus411001100
Dominik Łoboziak1823751110100
Eryk Kowalik14195599000
Filip Słodkiewicz32375112000
Hubert Mikołajewski10125256100
Jakub Szpek15143569100
Kamil Najkowski02375110021
Maciej Pieniążek7112366000
Mikołaj Łochowicz1112361000
Miłosz Słodkiewicz12375111000
Patryk Leszczyński22165101000
Patryk Łoboziak0195590000
Paweł Braciszewski02375110001
Paweł Lewandowski4112362010
Radosław Małecki22375112000
Łukasz Menclewicz12375111010

PROFROST Bydgoszcz - skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Adrian Stefaniak8124265100
Bartosz Kaźmierczak92473148000
Damian Paluszkiewicz42473142100
Dominik Stanula12473141000
Dominik Łoboziak1924731412010
Filip Słodkiewicz131111000
Kamil Najkowski12473141030
Krzysztof Styza0155280000
Maciej Wiecha02473140000
Mateusz Nowak0155280000
Michał Jarecki32473143011
Miłosz Słodkiewicz12473141000
Patryk Leszczyński32473143000
Patryk Paluszkiewicz61752104010
Radosław Małecki02473140010
Łukasz Menclewicz22473142010