AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Art Druk – skład – LPH MOS Oldboys 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Piotr Mrówczyński1317809000
Andrzej Adamski1217809030
Armin Konieczny1118819000
Dariusz Tomczyk817809010
Tomasz Cieślak617809010
Paweł Wesołowski417809000
Jakub Molenda17502000
Adrian Drabik017809000
Marcin Dupeczak017809000
Dawid Kolasa017809000
Michał Plewa017809000
Jarosław Szkutnicki017809000
Dominik Olszewski017809000

Art Druk – skład – Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Dariusz Tomczyk14144199100
Andrzej Adamski9144197100
Paweł Wesołowski5134185010
Piotr Mrówczyński4144192100
Tomasz Cieślak2144191000
Adrian Drabik1144191000
Marcin Dupeczak1144191010
Dawid Kolasa1144191000
Maciej Wrzesiński0134180000
Ryszard Piechowiak083050000
Michał Plewa0144190000
Piotr Murawski0104060000
Jarosław Szkutnicki0144190000

Art Druk - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Dariusz Tomczyk171381410200
Andrzej Adamski10138146100
Tomasz Cieślak9138145000
Piotr Mrówczyński7138145100
Paweł Wesołowski7138145010
Marcin Dupeczak2138142010
Adrian Drabik1138141000
Dawid Kolasa1117041000
Michał Plewa0138140010

Art Druk - skład - Hala 23/24

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Andrzej Adamski141865710100
Tomasz Cieślak9186578000
Dariusz Tomczyk9186576100
Paweł Wesołowski7186575000
Dawid Kolasa5186575010
Piotr Mrówczyński2186572000
Adrian Drabik1186571000
Michał Plewa1186571000
Piotr Murawski1186571000
Marcin Dupeczak0186570010
Maciej Folaron0186570010
Jarosław Szkutnicki0186570010

Art Druk - skład - Orlik 2023

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Tomasz Cieślak7136434200
Dariusz Tomczyk7146447000
Andrzej Adamski6146443000
Adrian Drabik2146442000
Paweł Wesołowski2146442010
Maciej Folaron1146441000
Jarosław Szkutnicki173221010
Karol Klucz084220000
Marcin Dupeczak0146440020
Ryszard Piechowiak0146440000
Dawid Kolasa010100000
Michał Plewa0146440000

Art Druk - skład - Hala 22/23

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Tomasz Cieślak161894511110
Leszek Piekarski876016000
Paweł Wesołowski7178455100
Dawid Kolasa6189454010
Piotr Mrówczyński6167456000
Adrian Drabik5179444100
Andrzej Adamski4168444030
Maciej Folaron3147253030
Marcin Dupeczak1157351000
Piotr Murawski193421000
Karol Klucz084310000
Ryszard Piechowiak021100000
Tomasz Krysiński042110000
Dariusz Tomczyk0178450000
Michał Plewa0157440000
Jarosław Szkutnicki0189450010
Piotr Mróz061410000

Marcus Chodaki - skład - Orlik 2022

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Andrzej Adamski141564500
Dariusz Tomczyk71564500
Dawid Kolasa51564500
Marcin Dupeczak31564500
Piotr Mrówczyński21463500
Adrian Drabik11152400
Karol Klucz1732200
Tomasz Krysiński1210100
Jarosław Szkutnicki01564500

Marcus Chodaki - skład - Hala 21/22

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywał"Strzelec Kolejki"ŻKCZ.K.
Tomasz Cieślak1216817200
Andrzej Adamski7201028010
Tomasz Witkowski611515010
Marcin Dupeczak5201037010
Ryszard Piechowiak417836010
Adrian Drabik3181035000
Karol Klucz316736020
Dawid Kolasa310325000
Michał Jarmołowicz26222000
Bartosz Domagała014626030
Piotr Mrówczyński01001000
Dariusz Tomczyk07205000

Marcus Chodaki - skład - Hala 20/21

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Tomasz Krysiński8922500
Adrian Drabik3922500
Michał Jarmołowicz2922500
Tomasz Ciemnieniewski2922500
Tomasz Witkowski1922500
Ryszard Piechowiak1922500
Dawid Kolasa1922500
Karol Klucz0922500
Piotr Drzewiecki0722300
Marcin Dupeczak0922500

Marcus Chodaki - skład - Hala 19/20

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Tomasz Krysiński3619111700
Maciej Wrzesiński1119111710
Marcin Dupeczak319111720
Dawid Kolasa319111700
Ryszard Piechowiak219111700
Piotr Murawski219111700
Piotr Drzewiecki119111700
Tomasz Ciemnieniewski1540100
Adrian Drabik019111700

Marcus Chodaki - skład - Hala 18/19

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałŻKCZ.K.
Marcin Dupeczak1218441000
Tomasz Ciemnieniewski718441000
Dawid Kolasa718441000
Krzysztof Kubiak618441000
Adrian Drabik518441000
Ryszard Piechowiak418441000
Piotr Murawski218441000
Mariusz Rymer018441000
Paweł Sikora018441000
Patryk Kamiński018441000
Marek Byczyński018441000