LPH MOS
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martina | 12 | 26 | 18 | 5 | 3 | 0 | 11 | 0 | 42.31 | 0.46 | 1 | 0 | |
| Martina | 15 | 26 | 20 | 2 | 4 | 0 | 13 | 0 | 50.00 | 0.58 | 0 | 0 | |
| Budowlani | 3 | 15 | 11 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 20.00 | 0.20 | 1 | 0 | |
| Martina | 6 | 11 | 9 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 54.55 | 0.55 | 1 | 0 | |
| Martina | 7 | 18 | 7 | 2 | 9 | 0 | 6 | 0 | 33.33 | 0.39 | 0 | 0 | |
| Martina | 10 | 20 | 16 | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 | 40.00 | 0.50 | 0 | 0 | |
| Martina | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 100.00 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 55 | 118 | 83 | 13 | 22 | 0 | 49 | 0 | 41.38 | 0.47 | 3 | 0 |
PL MOS Orlik
Podsumowanie
| Sezon | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hala 2025/2026 | 12 | 26 | 18 | 5 | 3 | 0 | 11 | 0 | 42.31 | 0.46 | 1 | 0 |
| Orlik 2025 | 2 | 21 | 14 | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 9.52 | 0.10 | 0 | 0 |
| Hala 2024/2025 | 15 | 26 | 20 | 2 | 4 | 0 | 13 | 0 | 50.00 | 0.58 | 0 | 0 |
| Orlik 2024 | 8 | 24 | 21 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 25.00 | 0.33 | 0 | 0 |
| Hala 2023/2024 | 8 | 24 | 19 | 3 | 2 | 0 | 8 | 0 | 33.33 | 0.33 | 1 | 0 |
| Orlik 2023 | 6 | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 33.33 | 0.50 | 0 | 0 |
| Hala 2022/2023 | 7 | 18 | 7 | 2 | 9 | 0 | 6 | 0 | 33.33 | 0.39 | 0 | 0 |
| Hala 2021/2022 | 10 | 20 | 16 | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 | 40.00 | 0.50 | 0 | 0 |
| Hala 2020/2021 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 100.00 | 1.00 | 0 | 0 |
| Hala 2013/2014 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Łącznie | 70 | 173 | 128 | 19 | 26 | 0 | 60 | 0 | 34.68 | 0.40 | 2 | 0 |
