LPH MOS Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sami Swoi | 2 | 16 | 10 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 12.50 | 0.13 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 6 | 18 | 10 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 | 27.78 | 0.33 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 7 | 18 | 3 | 2 | 13 | 0 | 5 | 0 | 27.78 | 0.39 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 19 | 22 | 8 | 3 | 11 | 3 | 11 | 1 | 50.00 | 0.86 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 10 | 9 | 1 | 2 | 6 | 1 | 6 | 0 | 66.67 | 1.11 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 9 | 18 | 11 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0 | 38.89 | 0.50 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 15 | 18 | 14 | 2 | 2 | 2 | 10 | 0 | 55.56 | 0.83 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 68 | 119 | 57 | 14 | 48 | 6 | 46 | 1 | 38.66 | 0.57 | 0 | 0 |
PL MOS Orlik Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sami Swoi | 0 | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 3 | 16 | 5 | 2 | 9 | 0 | 3 | 0 | 18.75 | 0.19 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 16 | 15 | 11 | 3 | 1 | 1 | 10 | 0 | 66.67 | 1.07 | 0 | 0 | |
| Sami Swoi | 13 | 13 | 5 | 5 | 3 | 0 | 8 | 0 | 61.54 | 1.00 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 32 | 55 | 27 | 10 | 18 | 1 | 21 | 0 | 38.18 | 0.58 | 0 | 0 |
Puchar Ligi Halowej MOS Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sami Swoi | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 100.00 | 1.67 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 100.00 | 1.67 | 0 | 0 |
Podsumowanie
| Sezon | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hala 2025/2026 | 2 | 16 | 10 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 12.50 | 0.13 | 0 | 0 |
| Orlik 2024 | 0 | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
| Hala 2023/2024 | 6 | 18 | 10 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 | 27.78 | 0.33 | 0 | 0 |
| Orlik 2023 | 3 | 16 | 5 | 2 | 9 | 0 | 3 | 0 | 18.75 | 0.19 | 0 | 0 |
| Hala 2022/2023 | 12 | 21 | 5 | 2 | 14 | 0 | 8 | 0 | 38.10 | 0.57 | 0 | 0 |
| Orlik 2022 | 16 | 15 | 11 | 3 | 1 | 1 | 10 | 0 | 66.67 | 1.07 | 0 | 0 |
| Hala 2021/2022 | 19 | 22 | 8 | 3 | 11 | 3 | 11 | 1 | 50.00 | 0.86 | 0 | 0 |
| Orlik 2021 | 13 | 13 | 5 | 5 | 3 | 0 | 8 | 0 | 61.54 | 1.00 | 0 | 0 |
| Hala 2020/2021 | 10 | 9 | 1 | 2 | 6 | 1 | 6 | 0 | 66.67 | 1.11 | 0 | 0 |
| Hala 2019/2020 | 9 | 18 | 11 | 1 | 6 | 0 | 7 | 0 | 38.89 | 0.50 | 0 | 0 |
| Hala 2018/2019 | 15 | 18 | 14 | 2 | 2 | 2 | 10 | 0 | 55.56 | 0.83 | 0 | 0 |
| Łącznie | 105 | 177 | 86 | 24 | 67 | 7 | 70 | 1 | 39.55 | 0.59 | 0 | 0 |
