AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Jacek Judek

Jacek Judek

Current Team
Nationality
Polska
130razem
Mecze rozegrane
72razem
Bramki strzelone
0.55śr.
Średnia goli/mecz
49razem
Mecze ze strzelonym golem
3razem
Hat-tricki
2razem
Tytuły "Strzelca kolejki"
% wygranych meczów
83%
% zremisowanych meczów
9.23%
% przegranych meczów
7.69%
% meczów z żółtą kartką
3.08%
% meczów z czerwoną kartką
0.00%

LPH MOS

SezonDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
Martina1326185319034.620.5010
Trans-Żak13262123011042.310.5010
Trans-Żak22418330208.330.0810
Szelejewo1218171008144.440.6700
Twoja Energia23201811213165.001.1510
Twoja Energia1220001050.000.5000
Łącznie-64116941210344237.930.5540

PL MOS Orlik

SezonDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
Twoja Energia613130004030.770.4600
Łącznie-613130004030.770.4600

Puchar Ligi Halowej MOS

SezonDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
Szelejewo21100010100.002.0000
Łącznie-21100010100.002.0000

Podsumowanie

SezonGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickMecz z golem"Strzelec Kolejki"% meczów z golemGbG (gole na mecz)Żółte kartkiCzerwone kartki
Hala 2025/20261326185319034.620.5010
Hala 2024/202513262123011042.310.5010
Hala 2023/202422418330208.330.0810
Hala 2022/20231419181009147.370.7400
Hala 2021/202223201811213165.001.1510
Orlik 2021613130004030.770.4600
Hala 2020/20211220001050.000.5000
Łącznie721301081210349237.690.5540