LPH MOS Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Art Druk | 0 | 17 | 8 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 3 | 19 | 7 | 2 | 10 | 0 | 3 | 0 | 15.79 | 0.16 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 1 | 18 | 6 | 5 | 7 | 0 | 1 | 0 | 5.56 | 0.06 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 5 | 17 | 9 | 4 | 4 | 0 | 4 | 1 | 23.53 | 0.29 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 3 | 18 | 10 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 | 16.67 | 0.17 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 3 | 9 | 2 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 33.33 | 0.33 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 0 | 19 | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 5 | 18 | 4 | 4 | 10 | 0 | 4 | 0 | 22.22 | 0.28 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 20 | 135 | 57 | 21 | 57 | 0 | 18 | 1 | 13.33 | 0.15 | 0 | 0 |
PL MOS Orlik Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Art Druk | 1 | 14 | 4 | 1 | 9 | 0 | 1 | 0 | 7.14 | 0.07 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 1 | 13 | 8 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 7.69 | 0.08 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 2 | 14 | 6 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 | 14.29 | 0.14 | 0 | 0 | |
| Art Druk | 1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 9.09 | 0.09 | 0 | 0 | |
| Chomętowo | 1 | 14 | 4 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 | 7.14 | 0.07 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 6 | 66 | 27 | 11 | 28 | 0 | 6 | 0 | 9.09 | 0.09 | 0 | 0 |
Puchar Ligi Halowej MOS Oldboys
| Sezon | Drużyna | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Art Druk | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 | |
| Łącznie | - | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
Podsumowanie
| Sezon | Gole | W kadrze meczowej | Wygrywał | Remisował | Przegrywał | Hat-trick | Mecz z golem | "Strzelec Kolejki" | % meczów z golem | GbG (gole na mecz) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hala 2025/2026 | 0 | 17 | 8 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
| Orlik 2025 | 1 | 14 | 4 | 1 | 9 | 0 | 1 | 0 | 7.14 | 0.07 | 0 | 0 |
| Hala 2024/2025 | 3 | 19 | 7 | 2 | 10 | 0 | 3 | 0 | 15.79 | 0.16 | 0 | 0 |
| Orlik 2024 | 1 | 13 | 8 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 7.69 | 0.08 | 0 | 0 |
| Hala 2023/2024 | 1 | 18 | 6 | 5 | 7 | 0 | 1 | 0 | 5.56 | 0.06 | 0 | 0 |
| Orlik 2023 | 2 | 14 | 6 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 | 14.29 | 0.14 | 0 | 0 |
| Hala 2022/2023 | 5 | 20 | 11 | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 20.00 | 0.25 | 0 | 0 |
| Orlik 2022 | 1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 9.09 | 0.09 | 0 | 0 |
| Hala 2021/2022 | 3 | 18 | 10 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 | 16.67 | 0.17 | 0 | 0 |
| Orlik 2021 | 1 | 14 | 4 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 | 7.14 | 0.07 | 0 | 0 |
| Hala 2020/2021 | 3 | 9 | 2 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 33.33 | 0.33 | 0 | 0 |
| Hala 2019/2020 | 0 | 19 | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0 | 0 |
| Hala 2018/2019 | 5 | 18 | 4 | 4 | 10 | 0 | 4 | 0 | 22.22 | 0.28 | 0 | 0 |
| Łącznie | 26 | 204 | 86 | 32 | 86 | 0 | 24 | 1 | 11.76 | 0.13 | 0 | 0 |
