AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Cieśla Dach – skład – Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Leszek Piekarski1714100410310
Damian Piórkowski91410046200
Piotr Cieślak61410046000
Grzegorz Zimny61410045100
Karol Wabich41410044010
Tomasz Szpechciński31410042120
Maciej Książkiewicz11410041000
Dominik Hutek1139041001
Szymon Mrówczyński01410040000
Piotr Przywara01410040000
Tomasz Cieluch01410040000