AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Cieśla Dach - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałHat-trickW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Leszek Piekarski22131120310110
Damian Piórkowski1513112026200
Piotr Cieślak513112005000
Grzegorz Zimny413112002000
Szymon Mrówczyński413112003000
Maciej Książkiewicz413112004010
Karol Wabich413112004000
Dominik Hutek313112002000
Piotr Przywara013112000000
Dawid Musiał013112000000
Tomasz Cieluch013112000000
Piotr Drzewiecki0981000000
Mateusz Poltaszewski013112000100