AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Cieśla Dach - skład - Orlik 2023

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Damian Piórkowski2314120211400
Leszek Piekarski1814120210300
Piotr Cieślak71412026000
Maciej Książkiewicz71412026200
Miron Przybyłowicz51412025000
Szymon Mrówczyński21412022000
Dawid Musiał255002000
Karol Wabich244002000
Piotr Przywara01412020000
Tomasz Witkowski01311020000
Tomasz Cieluch01412020000
Karol Bereit01412020000