AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

WKS Wawrzynki – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Mikołaj Jerzakowski132111467020
Maciej Pieniążek92011458100
Marcin Grajek82011457010
Joachim Górny42011454010
Bartosz Buzalski32011453020
Mateusz Piątek342113000
Marcin Widziński22011452020
Krystian Zasowski22011452030
Klaudiusz Skibiński22011452010
Kornel Szypowski12011451000
Artur Kiliński02011450000
Szymon Brzykcy02011450000