AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Sołectwo Słębowo - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Adam Bobrowski051040000
Artur Bobrowski01310120000
Fabian Wesołowski091080000
Grzegorz Dorabiała31210112010
Jarosław Branicki31210113000
Karol Maciejewski061050000
Paweł Ciszewski11210111000
Szymon Burzyński01210110000
Zbigniew Pituła01210110000