AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Sąsiedzi Sipiory – skład – LPH MOS Oldboys 2025/2026

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałLiczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Przemysław Dera19171025230
Paweł Stałowski15181026200
Rafał Łasa12171025100
Eligiusz Świtalski7171025100
Patryk Kurowski4171025020
Grzegorz Kowalski3171025100
Robert Nowicki310613010
Robert Stróżyk216925020
Marek Świtalski1171025000
Rafał Heftowicz0171025000
Witold Pawłowski015825001