AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Młodzi Gniewni – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Hubert Głowski3022134514410
Mikołaj Podwysocki1722134512100
Marcin Pawlewski132112458210
Adam Wesołek12118126110
Mikołaj Kruczyński92213457000
Kamil Staszewski62213456020
Kamil Bąkowski62112455000
Hubert Sokołowski32213452000
Piotr Głowski22112452020
Piotr Janowski22112451000
Paweł Braciszewski02112450001