AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

FC Białożewin – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Bartosz Braciszewski102051149020
Patryk Leszczyński42151153100
Dominik Mataczyński22151152010
Bartosz Marzec22151152000
Paweł Mężydło12151151000
Jacek Juszczak12151151020
Bartosz Dobrzyń12151151000
Maciej Wiecha02151150000
Bartosz Bauza02151150010
Rafał Kiełpiński02151150000
Damian Juszczak02151150000