AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Art Druk - skład - Orlik 2023

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Tomasz Cieślak7136434200
Dariusz Tomczyk7146447000
Andrzej Adamski6146443000
Adrian Drabik2146442000
Paweł Wesołowski2146442010
Maciej Folaron1146441000
Jarosław Szkutnicki173221010
Karol Klucz084220000
Marcin Dupeczak0146440020
Ryszard Piechowiak0146440000
Dawid Kolasa010100000
Michał Plewa0146440000