AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Świątkowo – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Łukasz Kaczmarek13207766100
Filip Woszczyński12186667020
Michał Gawron9217778030
Antoni Gawron8207767000
Jakub Mieczkowski5207765010
Bartosz Szyperski3207763000
Dawid Woszczyński3207762010
Piotr Kaźmierczak2207761000
Paweł Wesołowski2217772010
Daniel Lewandowski2207762010
Rafał Bąk0207760000
Sławomir Katafiasz0207760000
Roman Nowaczyk0207760000
Marcel Kaczmarek093240000