AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Niebieskie Diabły – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Jakub Bigoszewski62164116010
Piotr Świderski42164112100
Patryk Średziński42164113130
Arkadiusz Łada3102353000
Błażej Mazurkiewicz22064102000
Karol Kurek22164112000
Patryk Tomaszkiewicz22164112010
Mirosław Popiołek11954101000
Artur Wawrzyński12164111010
Jakub Woźniak162221010
Miłosz Pilch02164110000
Adrian Macioszek02164110000
Maciej Zagniński02164110000