AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Murczyn – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Mateusz Kopterski21911082000
Krzysztof Konarski22011092000
Kacper Rymer284042000
Wojciech Gwit21911081000
Przemysław Krygier11911081000
Dawid Wilk1148061000
Łukasz Cieślak01911080000
Dawid Kończal01911080001
Marcin Sobczyk01911080020