AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Budowlani – skład – PL MOS Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Mateusz Wiese232114439300
Daniel Janus1821144311110
Kamil Sudak1522154310000
Norbert Dykas112215437100
Marcin Klockowski72215436000
Paweł Szczekot752123100
Gracjan Wiese62114435000
Patryk Konefał474124000
Krystian Sudak12114431000
Adrian Stefaniak12114431000
Kacper Sudak02114430000
Filip Zieliński010100000