AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Antałex – skład – Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Radosław Mróz15149149200
Daniel Heinich6149145100
Marcin Tarnowski6149145000
Krystian Kędziora552125000
Bartosz Pacholski3149142000
Dawid Łukomski373132100
Jarosław Plewa3127143010
Dariusz Szczawiński2149142000
Denis Goździk2149142000
Łukasz Ciochoń042020000
Adam Strzeszak0149140000
Leszek Kranz0149140020