AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Art Druk – skład – Orlik 2025

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Dariusz Tomczyk14144199100
Andrzej Adamski9144197100
Paweł Wesołowski5134185010
Piotr Mrówczyński4144192100
Tomasz Cieślak2144191000
Adrian Drabik1144191000
Marcin Dupeczak1144191010
Dawid Kolasa1144191000
Maciej Wrzesiński0134180000
Ryszard Piechowiak083050000
Michał Plewa0144190000
Piotr Murawski0104060000
Jarosław Szkutnicki0144190000