AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Sąsiedzi Sipiory – skład – hala 24/25

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Rafał Łasa172014159210
Paweł Stałowski1420141510100
Grzegorz Kowalski1321141610000
Eligiusz Świtalski92114168110
Michał Szpechciński52014155000
Marek Świtalski42014153010
Rafał Heftowicz22014152010
Miłosz Miękczyński21510052000
Sebastian Daroń11611051020
Robert Stróżyk02014150000
Łukasz Michalak02014150000