AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Młodzi Gniewni – skład – LPH MOS 24/25

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Hubert Głowski3426152916310
Mikołaj Podwysocki2226152913100
Marcin Pawlewski1926152913130
Mikołaj Kruczyński82615296000
Kamil Staszewski62615295011
Kamil Bąkowski62615296020
Piotr Głowski52615295000
Paweł Braciszewski12615291000
Hubert Sokołowski02615290000
Piotr Janowski02211290000