AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Sąsiedzi Sipiory - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Adam Przybylski0126060000
Eligiusz Świtalski5137064000
Grzegorz Kowalski654014000
Jacek Dorabiała053020000
Maciej Pędziński4137063010
Marek Świtalski6137064000
Michał Szpechciński4137063000
Mirosław Górka053020000
Paweł Stałowski13137066200
Przemysław Masojć1126061000
Rafał Łasa7137064000
Robert Stróżyk0137060000
Sebastian Daroń1137061000
Sławomir Sowa073040000
Łukasz Michalak054010000