AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Antałex - skład - Orlik 2024

ZawodnikDrużynaGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Bartosz PacholskiAntałex7136255020
Daniel HeinichAntałex2136252000
Denis GoździkAntałex4136254000
Jarosław PlewaAntałex5136254010
Krystian KędzioraAntałex2136252000
Krzysztof NowakAntałex0136250010
Leszek KranzAntałex2136251000
Mirosław PopiołekFC Diabły3136252010
Radosław MrózAntałex241362510220