AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Art Druk - skład - Orlik 2024

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Dariusz Tomczyk171381410200
Andrzej Adamski10138146100
Tomasz Cieślak9138145000
Piotr Mrówczyński7138145100
Paweł Wesołowski7138145010
Marcin Dupeczak2138142010
Adrian Drabik1138141000
Dawid Kolasa1117041000
Michał Plewa0138140010