AQNqWD9ipz6IyMsrpy7yLaZCRM0DWjSt7BIC9HyPUwPPNTvqrrSH14wqLN_G8loGLksco5o3SX_jnaAU6pnhhaXS-3

Old Boys Barcin - skład - Orlik 2023

ZawodnikGoleW kadrze meczowejWygrywałRemisowałPrzegrywałW ilu meczach strzelał gole?Liczba tytułów Najlepszy strzelec kolejkiŻółte kartkiCzerwone kartki
Radosław Mróz3616122213700
Dawid Łukomski1716122210100
Daniel Heinich131612227000
Bartosz Pacholski586115100
Krystian Kędziora51612225000
Dariusz Szczawiński31612223000
Bartosz Łukomski11612221000
Leszek Kranz11511221000
Mirosław Popiołek01612220000
Roman Kaczmarek097110000